Feridun Hayati ÜnüvarYAZARLARIMIZ

AKP’nin DIŞ POLİTİKASI

Bir Türkiye Politikası gibi,  yerli ve milli olduğu milletimize gösterilmeye ve lanse edilmeye  çalışılan  AKP’nin Dış Politikası,  aslında ; emperyalist sömürücülerin,  bilinen maskelenmiş  bir projesidir.

AB,   ABD  ve  Rusya önderliğindeki  Küresel  Sömürücü Kapitalist Sermaye,  kendilerine itaat edecek kişileri ülke yönetimine getirdikten sonra,  o yöneticilere..  o ülkelerde..  istediklerini yaptırırlar. Türkiye de maalesef bu tuzağın içerisine düşürülmüş  olup, kapana kısılmış fare durumuna getirilmiştir.  Fareyi kapana  gönüllü sokmak için nasıl kapana peynir koyuyorlarsa,  Türkiye’ye de mültecileri  Türkiye’de tutması ve  Avrupa’ya göçlerinin engellenmesi  için,  Avro verme vaadinde bulunulmuştur.  Ve  AB-ülkeleri,  bu vaatlerini asla yerine getirmemişlerdir.

Kısacası,  ülkemiz ; milletimizin iradesi doğrultusunda bir dış politika yürütmemektedir. 
Şayet aksi  iddia ediliyorsa,  referanduma gidilsin ve Türkiye’nin yürüttüğü Suriye Politikası ve  başta Suriyeli göçmenlerin ülkemizdeki varlığı,  milletimize sorulsun.

AB,  ABD ve Rusya’nın belirlediği AKP’nin yürüttüğü bu Dış Politika, ülkemizin ve milletimizin asla  yararına değildir.

Beklentimiz,  milletimizin uyanması ve Milli İrade’nin tecelli etmesidir.

Sevgiyle.. umutla,  dirençle.

Yazarımız

Feridun Hayati Ünüvar
Aslen Konya'nın Seydişehir ilçesinden. İvriz ilk öğretmen Okulu mezunu olduktan sonra Kuşca’nın Büyük Yayla ilkokulundan öğretmen olarak çalıştı. 1970’li yılların başında Danimarka’ya geldi. Danimarka’da Türkçe eğitim vererek öğretmenlik mesleğine devam ederken, sosyal danışmanlık eğitimini bitirdikten sonra, 5 yılda hukuk okumuştur.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı