Gule DersimeYAZARLARIMIZ

Buda bizim kıyağımız olsun

Bu ülkede en çok prim yapan KÜRTLER !!!
Paha biçilemez bir mesele!!!
Nasıl olmasınki? Dünyada ödüller alan , örnek alınan , sevilen , saygı duyulan bir lider Selahattin…
Bütün Kürtleri öldürmeniz lazım. Lazım ona olan sevgiyi ve sadakati yok etmeniz için!

Bir Türk’ün Dünyaya bedel olduğunu iddia ettiğiniz masalınızda yaşarken siz!

Biz okuduk, bilimle uğraştık, ekonomiyle uğraştık, eğitimle uğraştık, insan hakları, adalet, tarımla uğraştık, madenle uğraştık, sosyolojiyle, felsefeyle, sanatla, sosyal ağın olduğu her yerdeyiz.
Biz her yerdeyiz artık!

Kürtlerle uğraşan bir liderin başarılı olduğunu henüz tarih yazmadı.

O koltuğa geçen herkesin koltuğunu kurtarmak için kullandığı VE prim yaptığı tek konu KÜRTLER.

Bütün hukuk kurallarını, anayasayı, insan haklarını alt üst ettiler, bir komediden ileriye gidemiyorlar …
Bir gözü dönmüşlükle hareket eden CHP, MHP, akp ve sevgili Türk halkı henüz NE feda ettiğinin farkında olmadan KÜRTLER için cumhuriyet ve laiklikten cömertçe vazgeçtiler!!!

Kendimizle bir kez daha gurur duydum …

Ne başardılar bu sözüm ona liderler diye bakıyorum tarihe; Kocaman bir sıfırdan başka birşey göremiyorum …

KÜRTLER de var mı? Bi değişiklik diye bakıyorum ; Her şeyimizi koruduğumuz gibi dahada ileriye gitmişiz !!!
Küfürlerimizi bile değiştirememişler 🙂 Köydeki Ahmet amcada, İstanbul’un göbeğindeki doktor Baran’da aynı yemekleri yiyip, tarlada üstüne konan sineği aynı şekilde kovuyorlar, Avrupa’da yaşayan vatandaşımızda, ülkede yaşayan öğretmenimizde aynı türküleri dinliyor …

Bir sürü lisan vardır dünyada kullanılan, henüz Türklerin anlayabileceği bir lisan keşfedilebilmiş değil sanırım! Çünkü eğitilebilir bir insan ki buna otistik insanlar da dahildir, bir hatayı bu kadar ısrarla diretmezler !!

Meseleye nereden bakıyorlar anlamakta zorlanıyorum. Bütün dünya liderleri de benimle hem fikir olmalı ki aynı şeyleri düşünüyoruz !!! Dünyada tek doğru yoktur elbette fakat, anayasaya, insan haklarına ve bütün kutsal kitaplara bakıyorum hiç bir yerde bunlar yazmıyor, okuduklarında yok bu yapılanlar … Kaynak ne diye bakıyorum Kürt halkı, liderleri ve millet vekillerine yapılanların 🙂 Maalesef tek aklıma gelen açıklama “Cem YILMAZIN dediği gibi; “Kaynak kıçım” ben yaptım oldu diyorlar 😉 Bir ülkenin böyle yönetilemeyeceği aşikar …

Biz hep haklı olduk ve kazanacağız da !!! , Türk halkına bizi Yok etmek için feda ettikleri cumhuriyet ve laikliğin çok daha ilerisi olan demokrasiyi hediye edeceğiz , buda bizim kıyağımız olsun ;)))

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.