GÜNDEMDEKİLERKUŞCA HABERNUÇE

Necati Gezen’in kitabı “Varolma Tutkum” okuyucuyla buluşuyor

Kusca.com’un değerli yazarlarından Necati Gezen arkadaşın Varolma Tutkum kitabı okuyucuyla bir resepsiyonla buluşuyor.

“Varolma Tutkum; Bir göçün hikayesi. Batı Mezopotamyadan başlayan, Orta Anadolu ve Batı Avrupa’ya kadar uzanan bir göçün hikayesi.

Bir kimlik arayışı. Bir varolma hikayesi.

Necati, Varolma Tutkum kitabında her ne kadar kendi hikayesini anlatmaya çalışsa da, aslında Orta Anadolu Kürtlerinin ortak hikayesini, güzel, akıcı ve edebi anlatımıyla bizlerle paylaşmakta.

Herkesin kendisini bulabileceği, Varolma Tutkum kitabını en sıcak dilek- lerimle herkesin okumasını öneririm.”

Celal Deveci

Resepsiyona ilan:

Sevgili Dostlar Sevgili Arkadaşlar.
“Varolma Tutkum” adlı kitabımızın, okur severler ile buluşmasını ve tanıtımını yapmak için, tüm dost ve arkadaşlarımı düzenleyeceğimiz resepsiyona davet ediyorum.

Farklı bir kitap çalışması olduğunu, önyargılardan oldukça uzak durarak, olabildiğince objektif gözlemlerle yazılmış bir kitap olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Okumaya başladığınızda, alışılmışın dışında yazılmış bir kitap olduğunu sizlerin de fark edeceğinize inanıyorum.

Kültürel bir kitap tanıtım günü ve aynı zamanda,
Barış ’86 gurubumuzun içinde bu güne kadar yer alan tüm arkadaşlarım ile birlikte, ayrıca diğer sürpriz sanatçı dostlarım ile beraber, katılımcılara güzel bir müzikal etkinlik günü de, yaşatacağımızı umuyorum.

Dostlarımın, Arkadaşlarımın düzenleyeceğimiz kitap tanıtımı ve kültürel etkinliğe katılım göstereceklerini ümit ediyorum.
Tarih: 13.06.2017
Saat: 18.00- 21.00
Yer : Nisa selskabslokale( Burhan’ın Yeri)
İndustrivangen 26
2635 İshøj
Saygı, Sevgi ile Selamlarımı sunuyorum.
Necati Gezen

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı